+48 501 166 076 energy-aaron@wp.pl

Witaj na naszej stronie – istniejemy na rynku od ponad 30 lat!

Grzegorz Duliński

Firma AARON, to stworzony ponad 30 lat temu w Poznaniu, Zakład Badania i Ekranowania Promieniowań Niejonizujących. Założycielem przedsiębiorstwa jest inż. Bernard Duliński, dyplomowany Mistrz Radiescezji oraz współtwórca Wielkopolskiego Stowarzyszenia Różczkarzy. Obecnie firmę przejął po nim, i prowadzi pod czujnym okiem ojca, syn radiestety, Grzegorz Duliński.

Przedmiotem działalności firmy jest skuteczne ekranowanie promieniowania żył wodnych, komputerów, telefonów komórkowych, linii wysokiego napięcia, transformatorów oraz innych szkodliwych promieniowań. Firma oferuje również usługi weryfikacji istniejących odpromienników.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty,
Z wyrazami szacunku,
Grzegorz Duliński,

Bernard Duliński

Konstruktor neutralizatorów, inż. Bernard Duliński – działalność i osiągnięcia.

Dyplomowany mistrz radiestezji oraz znawca fizyki, inż. Bernard Duliński jest współtwórcą Wielkopolskiego Stowarzyszenia Różczkarzy oraz inicjatorem powołania do życia i zarejestrowania zawodu rzemieślniczego Radiestezja.

Był wysoko cenionym prelegentem na licznych konferencjach krajowych i zagranicznych w zakresie radiestezji oraz naturalnych metod leczenia, również z dziedziny bioterapii, BSM, irydotroniki i aromaterapii.

Obdarzony niezwykłymi zdolnościami inżynier, był wykładowcą na kursach w zawodzie radiestezja dla mistrzów i czeladników, jak również dla bioterapeutów w ramach Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Naturalnej, >> którego jest współzałożycielem i aktywnym członkiem. Posiada kwalifikacje Bioenergoterapeuty I klasy.

Będąc wybitną jednostką w swoim fachu, jako nieliczny, uczestniczył w zjazdach niemieckich towarzystw radiestezyjnych. Posiada na swoim koncie znaczną ilość publikacji w materiałach konferencyjnych oraz prasie fachowej.

Oprócz pracy na terenie Polski, realizował usługi radiestezyjne również  w Peru, Ekwadorze, Kanadzie, Belgii, Niemczech, Rosji, Irlandii  i na Kubie.

Inż. Bernard Duliński, utalentowany radiesteta o olbrzymiej wiedzy i ponad trzydziestoletnim doświadczeniu, jest twórcą odpromiennika likwidującego szkodliwe promieniowanie geopatyczne a jednocześnie pozytywnie oddziaływującego na organizmy żywe. Jest autorem takich wynalazków jak rezonator 50Hz likwidujący promieniowanie elektromagnetyczne od urządzeń technicznych, odpromiennika na telefony komórkowe “Aronit Mobile”, odpromiennika osobistego “Aronit Persolnal”  oraz odpromiennika chroniącego kierowcę samochodu “Aronit Travel”.

Opracował również kryteria oceny przydatności ekranów i zabezpieczeń radiestezyjnych.

Kartki z historii.

Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy radiestetów, handlowców oraz sklepy, zainteresowane dystrybucją naszych produktów

tELEFON

+48 501 166 076 – Polska
+34 632 539 512 – Hiszpania

email

energy-aaron@wp.pl
irnarki77@hotmail.com