+48 501 166 076 energy-aaron@wp.pl

Szkodliwe promieniowanie w naszym środowisku może być różnego pochodzenia:

 • Promieniowanie geopatyczne ziemi – żyły wodne, uskoki i anomalia geologiczne.
 • Promieniowanie od urządzeń technicznych – komputery, odbiorniki RTV, transformatory, linie wysokiego i średniego napięcia umieszczone
  w pobliżu mieszkania lub miejsca pracy.
 • Promieniowanie kształtów figur przestrzennych i płaskich.
 • Negatywne bioemisje od kwiatów i niektórych zwierząt.
 • Pasma drgań niskich częstotliwości.

Neutralizator – Kiedy i Dla kogo?

Dla ciebie i domu.

Wspomaga leczenie oraz zapobiega chorobom i infekcjom. Poprawia jakość snu i wypoczynku.

Neutralizator “Aronit Home & Office” zabezpiecza domy oraz mieszkania przed szkodliwym działaniem promieniowania geopatycznego a także nasyca powietrze, potrzebnymi nam do życia jonami ujemnymi, których brakuje praktycznie w każdym domu (chyba, że twój dom znajduje się w lesie lub górach daleko za miastem).

Neutralizator “Aronit Personal” oraz “Aronit Mobile” – służą z kolei do noszenia w torebce, tornistrze, w telefonie komórkowym, na komputerze lub na szyi jako – osobiste neutralizatory, kiedy ty oraz twoi najbliżsi jesteście poza domem lub korzystacie z urządzeń generujących szkodliwe promieniowanie.

Aaronit jest emiterem, który nasyca powietrze białym, leczniczym światłem, które neutralizuje szkodliwe promieniowanie geopatyczne, zwiększa ilość jonów ujemnych oraz oddziaływuje leczniczo na ludzi, przebywających w obszarze emisji światła.

Jeden produkt zabezpiecza powierzchnię mieszkalną o promieniu 25m2 i wystarcza na 15 do 30 lat, w zależności od stopnia napromieniowania. Po zaprzestaniu działania, produkt staje się neutralny ponieważ Aaronit jest emiterem i nie kumuluje negatywnego promieniowania (zatem go nie oddaje po przeładowaniu).

Jest konieczny, jeśli cierpisz na: 

 • nowotwory,
 • przewlekłe infekcje,
 • problemy ze snem i zasypianiem
 • chroniczne zmęczenie,
 • chroniczny stres (szczególnie u dzieci),
 • przedwczesne starzenie się (nie w każdym przypadku),
 • choroba gośćcowa (reumatyzm),
 • niektóre choroby nerek i płuc,
 • nerwice, depresje, czasem i poważniejsze choroby psychiczne,
 • nocne moczenie,
 • stany lękowe u dzieci,
 • grzybice (nie w każdym wypadku),
 • wszystkie choroby wiążące się z osłabieniem odporności organizmu.

Dla firm, biur i instytucji.Zwiększa wydajność i kreatywność 
pracowników oraz poprawia atmosferę w miejscu pracy.

Neutralizator “Aronit Home & Office” jest idealnym rozwiązaniem dla firm, w których używa się dużej ilości komputerów oraz innych urządzeń generujących promieniowanie elektromagnetyczne. Chroni przed negtywnym promieniowaniem geopatycznym oraz nasyca powietrze jonami ujemnymi.

Do prawidłowego funkcjonowania, człowiek potrzebuje stężenia conajmniej 600 cząsteczek jonów ujemnych na 1 cm3 powietrza. W pobliżu komputerów ilość tych cząsteczek spada nawet do 0. Mysz przetrzymywana obok komputera zdycha wciągu 2 tygodni..

Jeśli chcesz poprawić wydajność swojego zespołu pracowników, zmniejszyć ich zachorowalność oraz poprawić atmosferę – “Aronit Home & Office” oraz “Aronit Mobile” jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Jeden produkt zabezpiecza powierzchnię o promieniu 25m2 i wystarcza na 15 do 30 lat, w zależności od stopnia napromieniowania.

Dla szpitali i sanatoriów.


Zdecydowanie przyśpiesza powrót do zdrowia hospitalizowanych chorych
.

“Aronit Home & Office” jest emiterem światła białego spoza zakresu fal światła widzialnego. W efekcie nasyca powietrze białym, leczniczym światłem, które neutralizuje szkodliwe promieniowanie geopatyczne, zwiększa ilość jonów ujemnych oraz oddziaływuje leczniczo na ludzi, przebywających w obszarze działania neutralizatora.

Jest idealnym rozwiązaniem dla szpitali, sanatoriów i innych placówek leczniczych. Jeden produkt zabezpiecza powierzchnię o promieniu 25m2 i wystarcza na 15 do 30 lat, w zależności od stopnia napromieniowania. Po zaprzestaniu działania, produkt staje się neutralny ponieważ Aaronit jest emiterem i nie kumuluje negatywnego promieniowania (zatem nie oddaje negatywnych ładunków po przeładowaniu jak ma to miejsce w przypadku większości odpromienników dostępnych na rynku).

W podróży.


Ułatwia komfortową jazdę oraz zmnejsza zmęczenie za kierownicą.

Również jadąc autem, jesteśmy narażeni na działanie  promieniowań pochodzących z uskoków tektonicznych lub cieków podziemnych. Wg badań radiescezyjnych, niektóre z tzw. czarnych punktów zlokalizowane są prz drogach biegnących nad tego typu promieniowaniami podziemnymi. Oprócz tego “Aronit Travel” pochłania inne negatywne promienowanie oraz emituje białe światło, które podnosi ilośc jonów ujemnych w samochodzie oraz poprawia nasze samopoczucie i likwiduje zmęczenie przy długotrwałej jeździe.

Dla rolnictwa oraz domowych ogrodów warzywno owocowych.

Zdecydowanie przyśpiesza wzrost roślin oraz powiększa rozmiary plonów.

Aronit z powodzeniem można zastować w rolnictwie lub domowych ogrodach dla zwiększenia plonów oraz uzyskania większych rozmiarów owoców lub warzyw. Idealnie sprawdza się w porach suchych, gdyż sprowadza większe ilości deszczu. Jest to spowodowane tym, iż słup białego światła sięga ponad poziom chmur i kumuluje wokół siebie większe ilości pary wodnej z powietrza. (W przypadku lata zbyt deszczowego, można Aaronit zawinąć w folię aluminiową, co zneutralizuje jego działanie).

Ogrodnicy stosujący Aaronit w swoich ogrodach zauważyli przede wszystkim szybki wzrost roślin oraz duże rozmiary swoich owoców i warzyw.

Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy radiestetów, handlowców oraz sklepy, zainteresowane dystrybucją naszych produktów

tELEFON

+48 501 166 076 – Polska
+34 632 539 512 – Hiszpania

email

energy-aaron@wp.pl
irnarki77@hotmail.com